Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ochutnávka rumů


Nabízím možnost ochutnávky rumů na firemních akcích, prezentacích, rautech, oslavách, setkáních, výročích atd.
TIP:
Ochutnávku lze kombinovat s vhodnými kubánskými a jinými doutníky. Spojení obou chutí zajistí jedinečný zážitek
.    

 

dsc00582.jpg

  

 Prezentace obsahuje:

- prezentátora s asistentem

- výklad na profesionální úrovni (historie, současnost, jak správně píti rum, jak a kde rum správně skladovat...)   

- doba trvání ochutnávky s výkladem je cca 60 minut. Poté je možné ochutnávat eventuelně další druhy dle chuti po celou dobu akce. Max. 5 hodin.  

- ideální počet osob pro prezentaci je max. 35. Při větším počtu je zapotřebí ozvučení (aktivní reprobox na stativu a hlavový mikrofon), které mohu samozřejmě zajistit. Pokud je osob např. 120 je vhodné je rozdělit do skupin a prezentaci provést postupně.  
 

Ochutnávku je také možné provést způsobem, že se rozmístí na stůl různé druhy rumů a hosté podle chuti po dobu akce ochutnávají. Prezentátor se jim osobně věnuje, odpovídá na dotazy... a je jim popisováno v podstatě to, co prezentátor standardně přednáší.  

- nejčastěji se v prezentovaných 60 minutách ochutnávají 3 druhy rumů v optimálním množství 4cl na osobu.

dsc_0850.jpg


Nejoblíbenější druhy:

Havana Club 7 Year

- vynikající kubánský rum jantarové barvy, příjemného buketu a dokonalé chuti v níž se skrývá rafinované dubové dřevo a karamel se špetkou pikantnosti. 

Havana Club Seleccion de Maestro
- představuje nejdokonalejší a vrcholný projev kolektivu šesti zkušených Maestros Roneros,vedených talentovaným Donem Jose Navarro. Vůně pražených pekanových ořechů a tabáku s komplexní a vyváženou chutí, v níž nalezneme tóny kakaa, kávy, sladkého tabáku, kandovaného ovoce a koření.

Ron Zacapa Centenario Solera Gran Reserve 23 Year
-
je vyráběn systémem "Solera" z těch nejpečlivěji vybíraných rumů o stáří 6-23 let, které jsou následně blendovány po dobu minimálně jednoho roku. Sladké aroma karamelu, vanilky, kakaa, pražených oříšků a dubovosti. V chuti je komplexní, kořeněný s doteky tropického ovoce, kávy, kůže, skořice, zázvoru a mnoha dalších substancí. 

Ron Santiago de Cuba 11 Year
-
tento rum s plnou chutí, jemnou až nasládlou získává dlouhodobým zráním v sudu dubový nádech. Magická kombinace plnosti cukrové třtiny s charakteristickou sladkostí. Exceluje svou vůní s tóny medu a zralého ovoce a jantarovou barvou.

Ron Zacapa X.O. 25 Year
- rum vynikající chuti je vyráběný z panenských šťáv cukrové třtiny. Nejprve zraje v sudech po robusní americké whiskey, delikátní tóny dále získává v sudech po scherry, jemnou a mírně nasládlou chuť v sudech po Pedro Ximenéz a na závěr se chuť vytříbí v sudech po francouzském cognacu. Tento mimořádný výrobní proces mu dodává opravdu těžko napodobitelnou jemnost a sametovost a mimořádně úžasnou vůni i chuť.  Láhev je vždy číslována a uložena v luxusní kazetě vyložené sametem.