Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karaoke


Každý z vás již někdy určitě slyšel o tomto druhu zábavy. Karaoke show přináší nezapomenutelný zážitek a také legraci z "povedených" pěveckých výkonů kolegů, přátel, kamarádů... Pokud tedy toužíte po obohacení programu na vaší firemní akci, svatbě, oslavě..., zvolte Karaoke show a zažijete tak zcela jistě spoustu skvělé zábavy.
 

karaoke-3.jpg


V nabídce mám přes 1000 Karaoke klipů jak z domácí scény tak i ze zahraniční produkce.
 

Jak to přesně funguje? Na plátno je promítán text a zároveň hraje hudba beze slov k vybranému Karaoke klipu. Text se zvýrazňuje přesně v tom místě, kde a co se má právě zpívat. Vždy tak budete vědět co máte zpívat a nebudete tak pozadu nebo naopak napřed.

K dispozici dostanete seznamy, ze kterých si vybíráte Karaoke klipy. Pak již jen stačí najít odvahu a vzít si bezdrátový mikrofon (k dispozici dostanete celkem dva). A show může začít.

Karaoke show lze udělat prakticky kdekoliv. Jak v interiéru, tak venku např. i ve tmavém stanu. Používám výkonný projektor a plátno na stativu. Vše je max. mobilní a do 15 minut nainstalované.

 

karaoke-1.jpg


Vaše spokojenost je pro mě velice důležitá a proto se ptejte, pište, volejte a já Vám maximálně vyjdu vstříc, ať je vše co nejvíce podle Vašich představ.