Jdi na obsah Jdi na menu
 


DJ VIKTOR

d.jpgHudba se objevuje prakticky všude a za všech okolností platí, že vždy  dokáže pozitivně naladit, zapomenout na problémy, zvednout náladu, navázat vztah... Zkrátka nabízí jedinečnou atmosféru a její součástí můžete být i Vy pokud se rozhodnete pro mé služby.

Jakou hudbu hraji?
Dlouhodobě je nejvíce osvědčený výběr hitů z 80. a 90. let jak z Česko - Slovenské, tak i ze zahraniční produkce, ale samozřejmě hraji naprosto vše. Nejčastěji se jedná o žánry Rock, Pop, Latino, Taneční hudbu, Funky, R´N´B, Rock´n´roll, filmové a pohádkové songy. A samozřejmě na svatbách v případě zájmu pro (nejen) starší generaci dechovku. Vše je jen a jen na domluvě.
 

Vždy se ale můžete spolehnout na to, že volím hudbu tak, aby si zatančili úplně všichni. Velice rychle reaguji na dění a věkové kategorie na parketu a dle toho přizpůsobuji následující písně.

Je naprosto přirozené, že nikdy nebudou spokojeni všichni. Proto střídám jak žánry, tak časové období i rychlost hudby a tvořím tím určité série, ze kterých si vybere právě tu jeho opravdu každý.

 

Hraji pro Vás, ne pro sebe!
To, na co kladu jeden z největších důrazů jsou písničky na přání. Protože DJ, který si hraje jen to, co se líbí jemu samotnému nikdy nebude dobrým DJem. Kvalitní DJ vás musí vnímat jako nejvyšší prioritu a bez problémů dokázat zahrát Vaše oblíbené hitovky. A proto se nikdy nestane, že Vaši žádost odmítnu a skladbu vám nezahraji.

Co Vám nabízím?
     - mnoho let zkušeností na různých akcích po celé ČR.
     - profesionální přístup a kultivované vystupování a moderování.
     - průběh firemního večírku na té nejvyšší úrovni.
     - největší hity od 60. let po současnost.
     - archiv obsahující x tisíc skladeb všech žánrů.
     - hudební produkci bez přestávek.
     - kvalitní zvukovou aparaturou vč. mikrofonů.
     - světelné efekty pro dokreslení atmosféry a oživení interiéru.Nikdy neodjedu z akce dříve než Vy. Hraji do té doby, dokud se chcete bavit!

 

f.jpg

 

 

 

Rubriky

DJ nebo živá kapela?

Příspěvků: 0

Co obvykle hraji?

Příspěvků: 0

Karaoke

Příspěvků: 0

Má aparatura

Příspěvků: 0

Ozvučení akcí

Příspěvků: 0

Oslava a výročí

Příspěvků: 0

Firemní akce

Příspěvků: 0

Svatba

Příspěvků: 0