Jdi na obsah Jdi na menu

Firemní akce

ff.jpgO čem firemní akce je?
Firemní akce je o pohodě, kvalitní zábavě, dobrém jídle a pití a v neposlední řadě o hudbě a tanci. To je ta správná volba jak dokonale rozjet a skvěle si užít firemní párty. Všichni tak zůstanou celý večer v té správné náladě, ještě lépe se poznají a věřte mi…bavit se budou až do rána.

 

Jelikož se na firemním večírku sejdou v různých věkových kategoriích kolegové z práce, jejich nadřízení, ředitelé, obchodní partneři atd. je velmi podstatné, jaká bude zvolena hudba. Je důležité si totiž uvědomit, že se nejedná o diskotéku pro náctileté a tomu je potřeba se přizpůsobit.

Nejdůležitější je, že Vás akce musí bavit, nikoliv stresovat. Takže, mě nechte pracovat a...Vy se "jen" bavte, prosím! Pokud k tomu všichni takto přistoupíme, tak se výsledku rozhodně obávat nemusíme.

 

Jakou hudbu hraji?
Dlouhodobě je nejvíce osvědčený výběr hitů z 80. a 90. let jak z Česko - Slovenské, tak i ze zahraniční produkce, ale samozřejmě hraji naprosto vše. Nejčastěji se jedná o žánry Rock, Pop, Latino, Taneční hudbu, Funky, R´N´B, Rock´n´roll, filmové a pohádkové songy. Vše je jen a jen na domluvě.

Vždy se ale můžete spolehnout na to, že volím hudbu tak, aby si zatančili úplně všichni. Velice rychle reaguji na dění a věkové kategorie na parketu a dle toho přizpůsobuji následující písně.

Je naprosto přirozené, že nikdy nebudou spokojeni všichni. Proto střídám jak žánry, tak časové období i rychlost hudby a tvořím tím určité série, ze kterých si vybere právě tu jeho opravdu každý.

 

akce-2.jpg


Hraji pro Vás, ne pro sebe!
To, na co kladu jeden z největších důrazů jsou písničky na přání. Protože DJ, který si hraje jen to, co se líbí jemu samotnému nikdy nebude dobrým DJem. Kvalitní DJ vás musí vnímat jako nejvyšší prioritu a bez problémů dokázat zahrát Vaše oblíbené hitovky. A proto se nikdy nestane, že Vaši žádost odmítnu a skladbu vám nezahraji.


Co Vám nabízím?
     - mnoho let zkušeností na různých akcích po celé ČR.
     - profesionální přístup a kultivované vystupování a moderování.
     - průběh firemního večírku na té nejvyšší úrovni.
     - největší hity od 60. let po současnost.
     - archiv obsahující x tisíc skladeb všech žánrů.
     - hudební produkci bez přestávek.
     - kvalitní zvukovou aparaturou vč. mikrofonů.
     - světelné efekty pro dokreslení atmosféry a oživení interiéru.Nikdy neodjedu z akce dříve než Vy. Hraji do té doby, dokud se chcete bavit!Pokud máte zájem o komplexní zajištění celé firemní akce včetně místa konání, rautu, hudby, zábavy, ohňostroje...., rád vám vše zařídím a vy se nebudete muset vůbec o nic starat.
 

_dsc4965.jpg

   

Vaše spokojenost je pro mě velice důležitá a proto se ptejte, pište, volejte a já Vám maximálně vyjdu vstříc, ať je vše co nejvíce podle Vašich představ.