Jdi na obsah Jdi na menu

Svatba


Svatební den je jedním z Vašich nejdůležitějších a nejšťastnějších dní v životě. Svatbu každý z Vás dlouho dopředu plánuje a těší se na ní. A samozřejmě chcete, aby právě ta Vaše byla po všech stránkách dokonalá, okouzlující, jedinečná, nejlepší, výjimečná, úžasná a hlavně. Moc si přejete, aby se všichni kvalitně bavili a pro to jste schopni udělat cokoliv. A já, jako svatební DJ, Vám k tomu velice rád pomohu svým profesionálním přístupem, kvalitní hudbou, moderováním a tvořením zábavy.
 

dd.jpg

 

Mým největším přáním a odměnou je vždy spokojenost Vás a Vašich hostů.

Nechte prosím hudbu a zábavu na mě a věnujte se jen milým povinnostem.


Mám pro Vás připraven nezapomenutelný a jedinečný den, který může začít pohodovou hudbou při příjezdu svatebních hostů, ozvučením obřadu, po dobu focení, hostiny... Uvedu Váš první tanec, provedu Vás svatebními tradicemi, pozvu hosty na taneční parket a k rautu. Vytvořím skvělou atmosféru celého svatebního dne a večera kvalitní hudbou, moderováním a v případě zájmu i soutěžemi. Zkrátka pro Vás udělám vše, co si budete přát.
 

_dsc4351.jpg


Disponuji kvalitní zvukovou a světelnou aparaturou, kterou přizpůsobím velikosti salónku, restaurace, zahrady... Vyberu to nejvhodnější řešení tak, aby hudba byla pohodová pro zájemce o tanec a přitom příliš nerušila ostatní, kteří se chtějí jen tak bavit. Není totiž potřeba mít za každou cenu hudbu na co nejvyšší hlasitost. 

Světelnými efekty podbarvím atmosféru na tanečním parketu tak, že Vás přesvědčí a vtáhne mezi ostatní. Pak už záleží jen a jen na Vás jak dlouho tam vydržíte.

 


Jakou hudbu hraji?
Protože věkový rozdíl svatebních hostů je od Nikolky 5 let až po Marušku 92 let a každý host má zcela jistě jiné představy o tom co bych měl zrovna hrát, tak kladu veliký důraz na kvalitní výběr písní.
Jelikož má databáze skladeb obsahuje na tisíce songů všech známých žánrů od 60. let až po současnost, není problém uspokojit kohokoli.


Dlouhodobě je nejvíce osvědčený výběr hitů z 80. a 90. let jak z Česko - Slovenské, tak i ze zahraniční produkce, ale samozřejmě hraji naprosto vše. Nejčastěji se jedná o žánry Rock, Pop, Latino, Taneční hudbu, Funky, R´N´B, Rock´n´roll, filmové a pohádkové songy. A samozřejmě v případě zájmu pro (nejen) starší generaci dechovku. Vše je jen a jen na domluvě.

Můžete také využít možnosti sestavit si vlastní playlist oblíbených interpretů a skladeb, které máte rádi a já Vám je v průběhu svatebního dne a večera s potěšením a rád zahraji.

 

Vždy se ale můžete spolehnout na to, že volím hudbu tak, aby si zatančili úplně všichni. Velice rychle reaguji na dění a věkové kategorie na parketu a dle toho přizpůsobuji následující písně.
 


aa.jpgJe naprosto přirozené, že nikdy nebudou spokojeni všichni. Proto střídám jak žánry, tak časové období i rychlost hudby a tvořím tím určité série, ze kterých si vybere právě tu jeho opravdu každý.
 

Hraji pro Vás, ne pro sebe!
To, na co kladu jeden z největších důrazů jsou písničky na přání. Protože DJ, který si hraje jen to, co se líbí jemu samotnému nikdy nebude dobrým DJem. Kvalitní DJ vás musí vnímat jako nejvyšší prioritu a bez problémů dokázat zahrát Vaše oblíbené hitovky. A proto se nikdy nestane, že Vaši žádost odmítnu a skladbu vám nezahraji.

 

BONUS
Pro každého mám připraven svítící náramek a nejen pro děti nafukovací barevné balónky. Jen tak pro Vaší zábavu nebo do soutěží. Co Vám nabízím?

- od r. 2001 zkušenosti na svatbách po celé ČR

- profesionální až rodinný přístup a kultivované vystupování

- nejlepší hudbu od 60. let po současnost

- archiv čítající desítky tisíc skladeb všech hudebních žánrů

- písně na přání

- hudební produkci bez přestávek

- světelné efekty pro dokonalou párty atmosféru a oživení interiéru

- hraji do té doby dokud se chcete bavit

 

Vaše spokojenost je pro mě velice důležitá a proto se ptejte, pište, volejte a já Vám maximálně vyjdu vstříc, ať je vše co nejvíce podle Vašich představ.

_________________________________________________________________________DJ NEBO ŽIVÁ KAPELA?

Jedna z nejzásadnějších a nejdiskutovanějších otázek, která se ve spojitosti se svatbou řeší. Naprosto právem je potřeba se jí poctivě věnovat, protože může ve výsledku velmi výrazně ovlivnit atmosféru celé svatby.


Je tedy důležité, aby jste si nejdříve položili odpovědi na tyto otázky?Kolik chcete do svatební hudby investovat?
Je levnější DJ nebo živá kapela? Odpověď není jednoznačná. Může být dražší klidně i DJ, i když je jen jeden a v kapele jsou třeba čtyři. I v tomto případě jde o kvalitu, ne o kvantitu. Otázkou spíše zůstává, zda se vůbec vyplatí na svatební hudbě šetřit. Dovoluji si totiž tvrdit, že hudba je nejdůležitější součástí celé svatby, protože na ní je závislá celková nálada Vás novomanželů i všech svatebních hostů po celou dobu svatebního dne a večera.


Hudba tvoří svatbu!
Hudba Vás totiž po dobu svatby provází na každém kroku. Kvalitně zvolená hudba udělá ze svatby buď jedinečnou, nezapomenutelnou nebo jí může zcela zkazit.
Jsou DJové a kapely, kteří Vám přijedou „zahrát“ za 2-3 tisíce, ale ten výsledek? Bohužel, pak je již pozdě a Vy to vrátit nemůžete.
Zkrátka za kvalitní věci se v životě vždy platí a ten, kdo chce ušetřit nakonec může být zklamán. A tím bude samozřejmě negativně ovlivněno celé svatební veselí.Jakou hudbu chcete poslouchat?
Velice důležitá a jedna z hlavních otázek při volbě DJ vs. živá kapela. Neodiskutovatelně má živá kapela své kouzlo a pro někoho tvoří něco nepřekonatelného, co musí na svatbě mít. Ano, i to je pravda. Stále se najde hodně těch, kteří jí dají přednost a to z různých důvodů.
Rozdíl a to podstatný nastává ve chvíli, kdy má živá kapela zahrát něco na přání nebo ze současnosti. Kapela má totiž omezený repertoár (převážně starších) „několika písní“, kdežto DJ jich má v zásobě několik tisíc a dokáže tak vyhovět prakticky komukoliv. Osobně já si na písních na přání velice zakládám a snažím se vyhovět vždy každému.Chcete mít často přestávky?
Jednou z největších předností při volbě DJe je také to, že DJ Vám hraje nepřetržitě po celou dobu Vaší párty. Začínám např. v 19h a skončím ve 4h. Kapela toto bohužel nesvede. A je to naprosto logické. Muzikanti nezvládnou hrát x hodin v kuse. Musí mít pravidelné přestávky. Bohužel to ale vede k tomu, že i když byla zábava v plném proudu a všichni se skvěle bavili, tak zkrátka musí skončit. Musí nabrat nové síly po dobu klidně 30 minut a zábava se tím naprosto nabourá, lidé odejdou z parketu… To u DJe neexistuje. Hraje v kuse a dokud se lidé baví tak kvalitní DJ zůstává!

 

V kolik hodin plánujete hudební zábavu ukončit?
Též podstatná otázka. Jestli chcete mít o zábavu v podobě hudby až do ranních hodin postaráno, odpověď je opět jasná. Pokud živá kapela začne hrát např. okolo 16hod. je třeba počítat s tím, že o půlnoci již bude se silami u konce. Tak to prostě je. Žádná kapela nevydrží hrát 8-12 hodin. U volby DJe tato starost naprosto odpadá. Nemám problém hrát od čtyř do čtyř.Další výhody DJe oproti živé kapele?
- potřebuje podstatně méně místa
- nepotřebuje tolik času na přípravu
- dokáže hrát i potichu, když je potřeba (např. při svatební hostině)


Co říci závěrem?
Vždy tu budou ti, kteří se rozhodnou spíše pro DJe a i druhá strana, která si raději zvolí živou kapelu. Je to tradičnější pojetí a možná koneckonců tak nějak i ke svatbě více patří. Ale výše uvedené jednoznačně ukazuje na to, že pokud se chcete skvěle bavit a nechcete být omezováni jak žánrově, tak ani časově, chcete si svatbu zkrátka užít po všech stránkách, pak pro Vás je volbou kvalitní a zkušený DJ jakým jsem například já. DJ na svatbu.

 

Rubriky

Rady a tipy

Příspěvků: 0

Svatební hudba pro obřad

Příspěvků: 0

Zvyky a tradice

Příspěvků: 0

Zábava a hry

Příspěvků: 0