Jdi na obsah Jdi na menu

Oslava a výročí

ff.jpgBudete zanedlouho slavit narozeniny, životní jubileum, promoci, výhru ve sportce, konec svobody, výročí atd. a přemýšlíte co a jak? Chcete pozvat rodiče, příbuzné, sourozence, známé a kamarády a máte obavy, aby zábava nebyla na bodu mrazu a chcete, aby se všichni perfektně bavili? Nabízím Vám své služby profesionálního DJe, který pro Vás a ostatní udělá první, poslední.
 

Jakou hudbu hraji?
Dlouhodobě je nejvíce osvědčený výběr hitů z 80. a 90. let jak z Česko - Slovenské, tak i ze zahraniční produkce, ale samozřejmě hraji naprosto vše. Nejčastěji se jedná o žánry Rock, Pop, Latino, Taneční hudbu, Funky, R´N´B, Rock´n´roll, filmové a pohádkové songy. A samozřejmě v případě zájmu pro (nejen) starší generaci dechovku. Vše je jen a jen na domluvě.

 

Vždy se ale můžete spolehnout na to, že volím hudbu tak, aby si zatančili úplně všichni. Velice rychle reaguji na dění a věkové kategorie na parketu a dle toho přizpůsobuji následující písně.

Je naprosto přirozené, že nikdy nebudou spokojeni všichni. Proto střídám jak žánry, tak časové období i rychlost hudby a tvořím tím určité série, ze kterých si vybere právě tu jeho opravdu každý.

 

Hraji pro Vás, ne pro sebe!
To, na co kladu jeden z největších důrazů jsou písničky na přání. Protože DJ, který si hraje jen to, co se líbí jemu samotnému nikdy nebude dobrým DJem. Kvalitní DJ vás musí vnímat jako nejvyšší prioritu a bez problémů dokázat zahrát Vaše oblíbené hitovky. A proto se nikdy nestane, že Vaši žádost odmítnu a skladbu vám nezahraji.

Co Vám nabízím?
     - mnoho let zkušeností na různých akcích po celé ČR
     - profesionální přístup a kultivované vystupování a moderování
     - průběh akce na té nejvyšší úrovni
     - největší hity od 60. let po současnost
     - archiv obsahující x tisíc skladeb všech hudebních žánrů
     - hudební produkci bez přestávek
     - kvalitní zvukovou aparaturou vč. mikrofonů
     - světelné efekty pro dokreslení atmosféry a oživení interiéruNikdy neodjedu z akce dříve než Vy. Hraji do té doby, dokud se chcete bavit!Vaše spokojenost je pro mě velice důležitá a proto se ptejte, pište, volejte a já Vám maximálně vyjdu vstříc, ať je vše co nejvíce podle Vašich představ.